Merkez Bankası Döviz Kuru

Mega Elektronik ve Talaşlı imalat Mak. Tic. A.Ş.
Mega Elektronik ve Talaşlı imalat Mak. Tic. A.Ş.


Hizmetlerimiz


Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında hizmetlerin kalitesinin öneminin bilincinde olan firmamız sizlere uzman ve deneyimli kadrosu ile destek vermektedir.MEGA'da satın alınan sistemlerin kurulması, kullanıcı eğitimi ve garanti desteği ücretsiz bir hizmet olarak sunulmaktadır. Buna ilaveten aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

 

Bakım Onarım Hizmetleri


CNC Takım Tezgahları, Robot Sistemleri ve bunlara bağlı aksamların arızalarının giderilmesinde TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile hizmet vermekteyiz. İstanbul, Ankara ve İzmir'de yerleşik elemanlarımız bulunmaktadır. Yedek parça stoklarımızla mümkün olduğunca kısa sürede arızaları gidermeyi amaçlıyoruz.

 

Periyodik Bakım


CNC Takım Tezgahları, Robot Sistemleri ve bunlara bağlı aksamların periyodik olarak gözden geçirilerek değişmesi gereken parçaların arıza çıkarmadan tespiti ve duruş sürelerinin en aza indirilmesini amaçlayan bir hizmettir.

 

Bakım Anlaşmaları


CNC Takım Tezgahları, Robot Sistemleri ve bunlara bağlı aksamların periyodik bakımı ve arızalarının giderilmesini size öze bir paket olarak sunabilmekteyiz. Bu yöntem idari ve mali avantajların yanı sıra, periyodik bakımlarla arıza adetlerinin düşürülmesi şeklinde de fayda sağlamaktadır.

 

Eğitim


CNC Takım Tezgahları, Robot Sistemleri ve bunlara bağlı aksamların kullanımlarının operatör, bakım teknisyeni gibi çeşitli kullanıcı grupları için özel eğitimleri çeşitli kontrol birimleri için sağlayabiliyoruz. Ayrıca CAD/CAM konusunda CAMWorks yazılımının eğitimlerini sağlamaktayız.

 

Kurulum / Yer Değiştirme


CNC Takım Tezgahları, Robot Sistemleri ve bunlara bağlı aksamların taşınması veya ikinci el olarak alınan sistemlerin kurulmasını içeren hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

 

Parça Tasarım / Gerçekleştirme


İstediğiniz takdirde parçalarınızın üretimini tasarlama aşamasından başlayarak fikstürlerin ve takımların belirlenip sağlamasını da içeren anahtar teslimi bir hizmet olarak sunabiliriz.